Projekktor (HTML5 Video Player) (7.x-1.0-alpha3) - en to lt translation catalogue (29 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: delete
lt: šalinti

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Value
lt: Reikšmė

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: None
lt: Joks

en: Name
lt: Pavadinimas

en: edit
lt: redaguoti

en: Preset Name
lt: Parinkties Pavadinimas

en: Are you sure you want to delete the preset %name?
lt: Ar tikrai norite ištrinti %name nustatymų rinkinį?

en: Theme
lt: Tema

en: Unknown
lt: Nežinomas

en: Default settings
lt: Numatytosios nuostatos

en: Width
lt: Plotis

en: Height
lt: Aukštis

en: Loop
lt: Ciklas

en: CSS path
lt: CSS kelias

en: Clear cache
lt: Valyti talpyklą

en: Preset
lt: Numatyta

en: Cache cleared.
lt: Kešas išvalytas.

en: Add preset
lt: Pridėti nustatymų rinkinį

en: Title field
lt: Pavadinimo laukelis

en: Image field
lt: Paveikslėlio laukelis

en: %name must be a positive integer.
lt: %name privalo būti teigiamas sveikas skaičius.

en: %name must be a number.
lt: %name privalo būti skaičius.

en: Libraries
lt: Bibliotekos

en: Image style
lt: Paveikslėlio stilius

en: None (original image)
lt: Nieko (originalus paveikslėlis)
