Transact Pro payment module for Drupal Commerce (7.x-1.0) - en to ca translation catalogue (8 entries)

en: E-mail
ca: Correu electrònic

en: Currency
ca: Moneda

en: Password
ca: Contrasenya

en: Country
ca: País

en: State
ca: Estat

en: City
ca: Ciutat

en: Phone number
ca: Telèfon

en: ZIP
ca: Codi postal
