Transact Pro payment module for Drupal Commerce (7.x-1.0) - en to cy translation catalogue (6 entries)

en: E-mail
cy: E-bost

en: Password
cy: Cyfrinair

en: Country
cy: Gwlad

en: Street
cy: Stryd

en: City
cy: Tref

en: Phone number
cy: Rhif ffôn
