Transact Pro payment module for Drupal Commerce (7.x-1.0) - en to da translation catalogue (7 entries)

en: Currency
da: Valuta

en: Password
da: Adgangskode

en: Country
da: Land

en: State
da: Status

en: Street
da: Gade

en: City
da: By

en: Phone number
da: Telefonnummer
