Transact Pro payment module for Drupal Commerce (7.x-1.0) - en to el translation catalogue (6 entries)

en: Currency
el: Νόμισμα

en: Password
el: Συνθηματικό

en: Country
el: Χώρα

en: State
el: Κατάσταση

en: City
el: Πόλη

en: Phone number
el: Αριθμός τηλεφώνου
