Transact Pro payment module for Drupal Commerce (7.x-1.0) - en to es translation catalogue (8 entries)

en: E-mail
es: Correo electrónico

en: Currency
es: Moneda

en: Password
es: Contraseña

en: Country
es: País

en: State
es: Estado

en: Street
es: Calle

en: City
es: Ciudad

en: Phone number
es: Número de teléfono
