Transact Pro payment module for Drupal Commerce (7.x-1.0) - en to et translation catalogue (8 entries)

en: E-mail
et: E-post

en: Currency
et: Valuuta

en: Password
et: Parool

en: Country
et: Riik

en: State
et: Olek

en: Street
et: Tänav

en: City
et: Linn

en: Phone number
et: Telefoni number
