Transact Pro payment module for Drupal Commerce (7.x-1.0) - en to fr translation catalogue (11 entries)

en: E-mail
fr: Courriel

en: Currency
fr: Devise

en: Password
fr: Mot de passe

en: Country
fr: Pays

en: State
fr: État

en: Street
fr: Rue

en: City
fr: Ville

en: Phone number
fr: Numéro de téléphone

en: ZIP
fr: Code postal

en: Bank name
fr: Nom de la banque

en: Name on card
fr: Nom sur la carte
