Transact Pro payment module for Drupal Commerce (7.x-1.0) - en to ga translation catalogue (5 entries)

en: E-mail
ga: R-phost

en: Password
ga: Pasfhocal

en: Country
ga: Tír

en: City
ga: Cathair

en: Phone number
ga: Fón
