Transact Pro payment module for Drupal Commerce (7.x-1.0) - en to gl translation catalogue (6 entries)

en: E-mail
gl: Correo-e

en: Currency
gl: Divisa

en: Password
gl: Contrasinal

en: Country
gl: País

en: State
gl: Estado

en: Phone number
gl: Número de teléfono
