Transact Pro payment module for Drupal Commerce (7.x-1.0) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: E-mail
hr: E-pošta

en: Currency
hr: Valuta

en: Password
hr: Lozinka

en: Country
hr: Država

en: State
hr: Država
