Transact Pro payment module for Drupal Commerce (7.x-1.0) - en to is translation catalogue (8 entries)

en: E-mail
is: Netfang

en: Currency
is: Gjaldmiðill

en: Password
is: Lykilorð

en: Country
is: Land

en: State
is: Fylki

en: Street
is: Gata

en: City
is: Borg

en: Phone number
is: Símanúmer
