Transact Pro payment module for Drupal Commerce (7.x-1.0) - en to it translation catalogue (6 entries)

en: Currency
it: Valuta

en: Country
it: Paese

en: State
it: Stato

en: Street
it: Via

en: City
it: Città

en: Phone number
it: Telefono
