Transact Pro payment module for Drupal Commerce (7.x-1.0) - en to ja translation catalogue (8 entries)

en: E-mail
ja: メール

en: Currency
ja: 通貨

en: Password
ja: パスワード

en: Country
ja: 国

en: State
ja: 状態

en: Street
ja: 番地

en: City
ja: 市区町村

en: Phone number
ja: 電話番号
