Transact Pro payment module for Drupal Commerce (7.x-1.0) - en to kn translation catalogue (5 entries)

en: E-mail
kn: ಈ ಮೈಲ್

en: Password
kn: ಗುಪ್ತಪದ

en: Country
kn: ಕಂಟ್ರಿ

en: State
kn: ಸ್ಥಿತಿ

en: Street
kn: ಬೀದಿ
