Transact Pro payment module for Drupal Commerce (7.x-1.0) - en to lt translation catalogue (8 entries)

en: E-mail
lt: El. paštas

en: Currency
lt: Valiuta

en: Password
lt: Slaptažodis

en: Country
lt: Šalis

en: State
lt: Etapas

en: Street
lt: Gatvė

en: City
lt: Miestas

en: Phone number
lt: Telefono numeris
