Transact Pro payment module for Drupal Commerce (7.x-1.0) - en to lv translation catalogue (8 entries)

en: E-mail
lv: E-pasts

en: Currency
lv: Valūta

en: Password
lv: Parole

en: Country
lv: Valsts

en: State
lv: Stāvoklis

en: Street
lv: Iela

en: City
lv: Pilsēta

en: Phone number
lv: Telefona numurs
