Transact Pro payment module for Drupal Commerce (7.x-1.0) - en to mr translation catalogue (5 entries)

en: E-mail
mr: विरोप (E-mail)

en: Currency
mr: चलन

en: Password
mr: परवलीचा शब्द

en: Country
mr: देश

en: State
mr: राज्य
