Transact Pro payment module for Drupal Commerce (7.x-1.0) - en to pl translation catalogue (8 entries)

en: Currency
pl: Waluta

en: Password
pl: Hasło

en: Country
pl: Państwo

en: State
pl: Stan

en: Street
pl: Ulica

en: City
pl: Miasto

en: Phone number
pl: Numer telefonu

en: Bank name
pl: Nazwa banku
