Transact Pro payment module for Drupal Commerce (7.x-1.0) - en to pt translation catalogue (8 entries)

en: Currency
pt: Moeda Corrente

en: Password
pt: Senha

en: Country
pt: País

en: State
pt: Estado

en: Street
pt: Logradouro

en: City
pt: Cidade

en: Phone number
pt: Telefone

en: Bank name
pt: Nome do banco
