Transact Pro payment module for Drupal Commerce (7.x-1.0) - en to ro translation catalogue (8 entries)

en: Currency
ro: Monedă

en: Password
ro: Parolă

en: Country
ro: Ţară

en: State
ro: Status

en: Street
ro: Strada

en: City
ro: Oraş/Sector

en: Phone number
ro: Număr de telefon

en: Bank name
ro: Denumire bancă
