Transact Pro payment module for Drupal Commerce (7.x-1.0) - en to sv translation catalogue (8 entries)

en: E-mail
sv: E-post

en: Currency
sv: Valuta

en: Password
sv: Lösenord

en: Country
sv: Land

en: State
sv: Läge

en: Street
sv: Gata

en: City
sv: Stad

en: Phone number
sv: Telefonnummer
