Transact Pro payment module for Drupal Commerce (7.x-1.0) - en to th translation catalogue (6 entries)

en: E-mail
th: อีเมล

en: Password
th: รหัสผ่าน

en: Country
th: ประเทศ

en: State
th: รัฐ

en: Street
th: ถนน

en: City
th: จังหวัด
