Transact Pro payment module for Drupal Commerce (7.x-1.0) - en to uk translation catalogue (10 entries)

en: E-mail
uk: Електронна пошта

en: Currency
uk: Валюта

en: Password
uk: Пароль

en: Country
uk: Країна

en: State
uk: Стан

en: Street
uk: Вулиця

en: City
uk: Місто

en: Phone number
uk: Номер телефону

en: Transaction failed
uk: Збій транзакції

en: Name on card
uk: Ім'я на картці
