Transact Pro payment module for Drupal Commerce (7.x-1.0) - en to vi translation catalogue (8 entries)

en: E-mail
vi: Thư điện tử

en: Currency
vi: Tiền tệ

en: Password
vi: Mật khẩu

en: Country
vi: Quốc gia

en: State
vi: Bang

en: Street
vi: Đường

en: City
vi: Thành phố

en: Phone number
vi: Số điện thoại
