Transact Pro payment module for Drupal Commerce (7.x-1.0) - en to cs translation catalogue (7 entries)

en: Currency
cs: Měna

en: Password
cs: Heslo

en: Country
cs: Země

en: State
cs: Stav

en: Street
cs: Ulice

en: City
cs: Město

en: Phone number
cs: Telefonní číslo
