Transact Pro payment module for Drupal Commerce (7.x-1.0) - en to de translation catalogue (11 entries)

en: E-mail
de: E-Mail

en: Currency
de: Währung

en: Password
de: Passwort

en: Country
de: Land

en: State
de: Status

en: Street
de: Straße

en: City
de: Stadt

en: Phone number
de: Telefonnummer

en: ZIP
de: PLZ

en: Bank name
de: Bankname

en: Name on card
de: Name auf der Kreditkarte
