Transact Pro payment module for Drupal Commerce (7.x-1.0) - en to fi translation catalogue (10 entries)

en: E-mail
fi: Sähköposti

en: Currency
fi: Valuutta

en: Password
fi: Salasana

en: Country
fi: Maa

en: State
fi: Tila

en: Street
fi: Katuosoite

en: City
fi: Kaupunki

en: Phone number
fi: Puhelinnumero

en: ZIP
fi: Postinumero

en: Bank name
fi: Pankki
