Transact Pro payment module for Drupal Commerce (7.x-1.0) - en to he translation catalogue (7 entries)

en: E-mail
he: אימייל

en: Password
he: סיסמה

en: Country
he: מדינה

en: State
he: מצב

en: Street
he: רחוב

en: City
he: עיר

en: Phone number
he: מספר טלפון
