Transact Pro payment module for Drupal Commerce (7.x-1.0) - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: E-mail
hi: ई-मेल

en: Currency
hi: मुद्रा

en: Password
hi: कूटशब्द

en: Country
hi: देश

en: State
hi: अवस्था
