Transact Pro payment module for Drupal Commerce (7.x-1.0) - en to hu translation catalogue (8 entries)

en: Currency
hu: Pénznem

en: Password
hu: Jelszó

en: Country
hu: Ország

en: State
hu: Állapot

en: Street
hu: Utca

en: City
hu: Város

en: Phone number
hu: Telefonszám

en: Bank name
hu: Bank neve
