Transact Pro payment module for Drupal Commerce (7.x-1.0) - en to id translation catalogue (8 entries)

en: E-mail
id: Email

en: Currency
id: Mata uang

en: Password
id: Sandi

en: Country
id: Negara

en: State
id: Status

en: Street
id: Jalan

en: City
id: Kota

en: Phone number
id: Nomor telepon
