Transact Pro payment module for Drupal Commerce (7.x-1.0) - en to nl translation catalogue (9 entries)

en: E-mail
nl: E-mailadres

en: Currency
nl: Valuta

en: Password
nl: Wachtwoord

en: Country
nl: Land

en: State
nl: Status

en: Street
nl: Straat

en: City
nl: Plaats

en: Phone number
nl: Telefoonnummer

en: Bank name
nl: Banknaam
