Transact Pro payment module for Drupal Commerce (7.x-1.0) - en to oc translation catalogue (7 entries)

en: E-mail
oc: Corrièr electronic

en: Currency
oc: Devisa

en: Password
oc: Senhal

en: Country
oc: País

en: State
oc: Estat

en: Street
oc: Carrièra

en: City
oc: Vila
