Transact Pro payment module for Drupal Commerce (7.x-1.0) - en to fa translation catalogue (5 entries)

en: Password
fa: رمز

en: Country
fa: کشور

en: State
fa: وضعیت

en: City
fa: شهر

en: Phone number
fa: شماره تلفن
