Transact Pro payment module for Drupal Commerce (7.x-1.0) - en to ru translation catalogue (8 entries)

en: Currency
ru: Валюта

en: Password
ru: Пароль

en: Country
ru: Страна

en: State
ru: Состояние

en: Street
ru: Улица

en: City
ru: Город

en: Phone number
ru: Номер телефона

en: Bank name
ru: Название банка
