Transact Pro payment module for Drupal Commerce (7.x-1.0) - en to sk translation catalogue (8 entries)

en: Currency
sk: Mena

en: Password
sk: Heslo

en: Country
sk: Krajina

en: State
sk: Stav

en: Street
sk: Ulica

en: City
sk: Mesto

en: Phone number
sk: Telefónne číslo

en: ZIP
sk: PSČ
