Transact Pro payment module for Drupal Commerce (7.x-1.0) - en to te translation catalogue (6 entries)

en: E-mail
te: ఈమెయిలు

en: Currency
te: ద్రవ్యం

en: Password
te: సంకేతపదం

en: Country
te: దేశం

en: State
te: రాష్ట్రం

en: City
te: నగరం
