Transact Pro payment module for Drupal Commerce (7.x-1.0) - en to tr translation catalogue (8 entries)

en: E-mail
tr: E-posta

en: Currency
tr: Para birimi

en: Password
tr: Parola

en: Country
tr: Ülke

en: State
tr: Durum

en: Street
tr: Cadde

en: City
tr: Şehir

en: Phone number
tr: Telefon numarası
