Dynamic properties (7.x-1.0-alpha1) - en to af translation catalogue (18 entries)

en: delete
af: verwyder

en: Delete
af: Vee uit

en: Operations
af: Aksies

en: Attribute
af: Attribuut

en: Value
af: Waarde

en: List
af: Lys

en: Categories
af: Kategorieë

en: Search
af: Soek

en: Reset
af: Herstel

en: Category
af: Kategorie

en: Add category
af: Voeg kategorie by

en: Name
af: Naam

en: edit
af: redigeer

en: Save
af: Stoor

en: This field is required.
af: Hierdie veld is verpligtend.

en: Table
af: Tabel

en: Order
af: Bestelling

en: Edit category
af: Wysig kategorie
