Dynamic properties (7.x-1.0-alpha1) - en to am translation catalogue (11 entries)

en: delete
am: ሰርዝ

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Operations
am: ክወናዎች

en: List
am: ዝርዝር

en: Search
am: ፈልግ

en: Name
am: ስም

en: edit
am: አስተካክል

en: Save
am: አስቀምጥ

en: This field is required.
am: ይህ መስክ ተፈላጊ ነው።

en: Table
am: ሰንጠረዥ

en: Clear
am: አጥራ
