Dynamic properties (7.x-1.0-alpha1) - en to ar translation catalogue (20 entries)

en: delete
ar: احذف

en: Delete
ar: احذف

en: Operations
ar: العمليات

en: Value
ar: القيمة

en: List
ar: القائمة

en: Categories
ar: التصنيفات

en: Search
ar: ابحث

en: Reset
ar: أعد الضبط

en: Category
ar: التصنيف

en: Add category
ar: أضف تصنيفا

en: Name
ar: الاسم

en: edit
ar: تحرير

en: Label
ar: التسمية

en: Save
ar: احفظ

en: This field is required.
ar: هذا الحقل ضروري.

en: Table
ar: جدول

en: Order
ar: الترتيب

en: !title: !required
ar: ‏!title: ‏!required

en: Edit category
ar: حرر التصنيف

en: Weight for row @number
ar: وزن السطر @number
