Dynamic properties (7.x-1.0-alpha1) - en to ast translation catalogue (17 entries)

en: delete
ast: desaniciar

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Operations
ast: Operaciones

en: Value
ast: Valor

en: List
ast: Llista

en: Categories
ast: Categoríes

en: Search
ast: Guetar

en: Reset
ast: Reafitar

en: Category
ast: Categoría

en: Add category
ast: Amestar categoría

en: Name
ast: Nome

en: edit
ast: editar

en: Label
ast: Etiqueta

en: Save
ast: Guardar

en: This field is required.
ast: Esti campu ye obligatoriu.

en: Table
ast: Tabla

en: Order
ast: Orde
