Dynamic properties (7.x-1.0-alpha1) - en to bn translation catalogue (13 entries)

en: delete
bn: মুছে ফেল

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Operations
bn: কার্যাবলী

en: List
bn: তালিকা

en: Categories
bn: বিভাগসমূহ

en: Search
bn: অনুসন্ধান

en: Category
bn: বিভাগ

en: Add category
bn: বিভাগ যুক্ত কর

en: Name
bn: নাম

en: edit
bn: সম্পাদন

en: Save
bn: সংরক্ষণ

en: This field is required.
bn: এই ফিল্ডটি আবশ্যক।

en: Table
bn: টেবিল
