Dynamic properties (7.x-1.0-alpha1) - en to bs translation catalogue (16 entries)

en: delete
bs: obriši

en: Delete
bs: Briši

en: Operations
bs: Operacije

en: Value
bs: Vrijednost

en: List
bs: Izlistaj

en: Categories
bs: Kategorije

en: Search
bs: Pretraga

en: Category
bs: Kategorija

en: Add category
bs: Dodaj kategoriju

en: Name
bs: Ime

en: edit
bs: izmjeni

en: Label
bs: Oznaka

en: Save
bs: Sačuvaj

en: This field is required.
bs: Ovo polje je obavezno

en: Table
bs: Tabela

en: Order
bs: Poredak
