Dynamic properties (7.x-1.0-alpha1) - en to ca translation catalogue (25 entries)

en: delete
ca: suprimeix

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Operations
ca: Operacions

en: Attribute
ca: Atribut

en: Value
ca: Valor

en: List
ca: Llista

en: Search
ca: Cerca

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: Category
ca: Categoria

en: Add category
ca: Afegeix una categoria

en: Name
ca: Nom

en: edit
ca: edita

en: Label
ca: Etiqueta

en: Save
ca: Desa

en: This field is required.
ca: Aquest camp és obligatori.

en: Table
ca: Taula

en: Attributes
ca: Atributs

en: Order
ca: Ordre

en: Clear
ca: Neteja

en: Templates
ca: Plantilles

en: Edit attribute
ca: Edita l'atribut

en: Comparison
ca: Comparació

en: Edit category
ca: Edita la categoria

en: Definition list
ca: Llista de definició

en: Weight for row @number
ca: Pes de la fila @number
