Dynamic properties (7.x-1.0-alpha1) - en to cs translation catalogue (23 entries)

en: delete
cs: smazat

en: Delete
cs: Smazat

en: Operations
cs: Operace

en: Attribute
cs: Atribut

en: Value
cs: Hodnota

en: List
cs: Seznam

en: Categories
cs: Kategorie

en: Search
cs: Hledat

en: Category
cs: Kategorie

en: Add category
cs: Přidat kategorii

en: Name
cs: Jméno

en: edit
cs: upravit

en: Label
cs: Popisek

en: Save
cs: Uložit

en: This field is required.
cs: Toto pole je vyžadováno.

en: Table
cs: Tabulka

en: Attributes
cs: Atributy

en: Clear
cs: Vymazat

en: Edit attribute
cs: Upravit atribut

en: Comparison
cs: Porovnání

en: Compare
cs: Porovnat

en: Edit category
cs: Upravit kategorii

en: Weight for row @number
cs: Váha pro řádek @number
