Dynamic properties (7.x-1.0-alpha1) - en to cy translation catalogue (19 entries)

en: delete
cy: dileu

en: Delete
cy: Dileu

en: Operations
cy: Gweithrediad

en: Value
cy: Gwerth

en: List
cy: Rhestr

en: Categories
cy: Categorïau

en: Search
cy: Chwilio

en: Reset
cy: Ailosod

en: Category
cy: Categori

en: Add category
cy: Ychwanegu categori

en: Name
cy: Enw

en: edit
cy: golygu

en: Save
cy: Cadw

en: This field is required.
cy: Mae'r maes yma'n ofynnol.

en: Table
cy: Tabl

en: Order
cy: Trefn

en: Clear
cy: Clir

en: Properties
cy: Priodweddau

en: Edit category
cy: Golygu categori
