Dynamic properties (7.x-1.0-alpha1) - en to da translation catalogue (29 entries)

en: delete
da: slet

en: Delete
da: Slet

en: Operations
da: Handlinger

en: Attribute
da: Attribut

en: Value
da: Værdi

en: List
da: Vis

en: Categories
da: Kategorier

en: Search
da: Søg

en: Reset
da: Gendan

en: Category
da: Kategori

en: Add category
da: Tilføj kategori

en: Name
da: Navn

en: edit
da: redigér

en: Label
da: Etiket

en: Save
da: Gem

en: This field is required.
da: Dette felt er obligatorisk.

en: Table
da: Tabel

en: Attributes
da: Attributter

en: Order
da: Rækkefølge

en: Clear
da: Ryd

en: Templates
da: Skabeloner

en: Generate
da: Opret

en: Edit attribute
da: Redigér attribut

en: Properties
da: Egenskaber

en: Comparison
da: Sammenligning

en: Compare
da: Sammenlign

en: Edit category
da: Redigér kategori

en: Administer attributes
da: Administrér attributter

en: Weight for row @number
da: Vægt af række @number
