Dynamic properties (7.x-1.0-alpha1) - en to dz translation catalogue (15 entries)

en: delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Operations
dz: བཀོལ་སྤྱོད་ཚུ།

en: Value
dz: གནས་གོང་

en: List
dz: ཐོ་ཡིག་

en: Categories
dz: དབྱེ་རིམ་ཚུ།

en: Search
dz: འཚོལ་ཞིབ།

en: Reset
dz: སླར་སྒྲིག

en: Category
dz: དབྱེ་རིམ།

en: Add category
dz: དབྱེ་རིམ་ཁ་སྐོང་རྐྱབས་

en: Name
dz: མིང་།

en: edit
dz: ཞུན་དག

en: This field is required.
dz: ས་སྒོ་འདི་དགོས་མཁོ་ཡོད།

en: Table
dz: ཐིག་ཁྲམ།

en: Edit category
dz: དབྱེ་རིམ་འདི་ཞུན་དག་འབད་
